Zwrot prowizji bankowej Santander

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu prowizji bankowych z kredytów konsumenckich. Nasza oferta dotyczy odkupu praw do rozliczeń finansowych umów kredytów/pożyczek. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym zespołem i chcesz otrzymać proporcjonalny zwrot prowizji bankowej Santander już w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z nami. Zadzwoń, wyślij do nas wiadomość lub wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie czekają na Ciebie nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy każdego dnia skutecznie i pomyślnie rozwiązują kolejne sprawy Klientów przedterminowo i w całości spłacających kredyty konsumenckie udzielone przez Santander (dawniej BZWBK).

Zwrot prowizji od kredytu Santander – jak uzyskać?

Z naszej fachowej i skutecznej pomocy w odzyskiwaniu pobranej prowizji od kredytu Santander mogą skorzystać wszyscy Klienci, którym udało się w całości spłacić kredyty konsumenckie o wartości nieprzekraczającej 255 550 zł (równowartość w przypadku kredytów walutowych) przed terminem wskazanym w umowie kredytowej. Co ważne, kredyt konsumencki powinien zostać udzielony nie wcześniej niż 18 grudnia 2011 roku. To właśnie wtedy weszła w życie ustawa o kredycie konsumenckim. Jeśli spełniasz powyższe warunki, nie pozwól, by Twoje pieniądze zostały zatrzymane. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia naszego zespołu i otrzymaj część poniesionych kosztów początkowych w szybki, wygodny oraz w pełni bezpieczny sposób. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Wkrótce zadzwoni do Ciebie nasz pracownik specjalizujący się w odzyskiwaniu zwrotu prowizji od kredytu Santander. W trakcie rozmowy zbierze wszystkie informacje dotyczące sprawy. W ciągu 24 godzin przedstawi Ci dostępne możliwości zwrotu poniesionych opłat początkowych oraz zaproponuje satysfakcjonującą Cię kwotę odkupu wierzytelności.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalistów?

Ubieganie się o zwrot prowizji z kredytu Santander może wiązać się z szeregiem trudności spowodowanych odmową wypłaty i przeniesieniem sprawy na drogę postępowania sądowego lub zaniżaniem wyliczanych kwot świadczeń spowodowanym brakiem respektowania wyroku TSUE. Aby uniknąć wszelkich uciążliwości, dodatkowych zobowiązań czy ukrytych kosztów, warto skorzystać z usługi świadczonej przez nasz zespół specjalistów. Działamy szybko, skutecznie i na podstawie konkretnych zasad. Gwarantujemy w pełni bezpieczne płatności oraz fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. W indywidualny sposób rozpatrujemy Twoją sprawę i proponujemy wszystkie dostępne możliwości zwrotu prowizji Santander. Po akceptacji warunków współpracy ustaloną kwotę przesyłamy na wskazany rachunek już w ciągu 24 godzin. W trakcie odzyskiwania proporcjonalnego zwrotu prowizji nie ponosisz żadnych opłat.

Jeśli masz spłacony kredyt i chcesz odzyskać swoje odsetki - skontaktuj się z nami!